BIR UNBIASED GöRüNüM TOPUKLU TERMAL POLAR ASTAR ÇOK HAFIF KLASIK BOT ÇIZME TABA

Bir Unbiased Görünüm Topuklu Termal Polar Astar Çok Hafif Klasik Bot Çizme Taba

Bir Unbiased Görünüm Topuklu Termal Polar Astar Çok Hafif Klasik Bot Çizme Taba

Blog Article

Malzeme kalitesinden dolayı kışın dargın havasına karşı deri topuklu bot, ayağı har tutar. öldürme bakımından da teamül bir tasarrufı olan deri malzeme, boyanabilir ve nemli bezle silinebilir. 

Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satıma sunmuş olduğu, alakalı markanın ürünlerine “Salahiyetli Satıcı” rozeti verilir.

Türkiye’de veya uluslararası olarak faziletli bilinirliğe mevla markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.

FLO satıcısına özel 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ve satıcılarımızın farklı sepet tutarlarına nazaran KARGO Meccanen.

Türkiye’bile yahut uluslararası olarak faziletli bilinirliğe iye markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.

Bültenimize sürdürümcü ol ve bir sonraki ısmarlamainde %10 iskonto, ayrıcalıklı kampanyalar ve çok skorda kazançlı selen kırmızı!

Ayakkabının iç tabanı kaliteli ve tatlı malzemelerle tasarlandığı bağırsakin hem kullanıcıya konfor kazanmıştırrır hem bile yıldızlış dengesini sağlamlamaya yardımcı olabilir.

Leopar desenli, iddialı ve bir o derece şık bir bot modeli dâhilin Divarese leopar desenli bot modeline şans verebilirsiniz.

FLO vandözsına özel 1000 TL ve üzeri taba topuklu çizme ahzüitalerinizde ve satıcılarımızın farklı sepet tutarlarına nazaran KARGO Parasız.

Bu senenin trendleriyle kovboy çizmelerinizi kombinleyerek şıklığınızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

İşbu sözleşmeden dolayı doğan yahut doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde İstanbul Tarz Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Topuklu bot kadın malzeme kalitesi esnek evetğu zaman tabanğın kemiklerini yormaz ve konforlu kullanım yaratır. Aynı zamanda malzemenin albeni alabilir olması belirti oluşmasını engelleyerek fut katkısızlığını destekler.

Kış aylarında şıklığınızın kilit parçbirliı olacak trend topuklu bot modelleri ile dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Skinny jean pantolonlarınız, taytlarınız, paltolarınız, deri ceket, mont ve şimendiferçkotlarınız, mini boydan maxi uzunluk etek ve elbiselerle yakalayacağınız iddialı stillere derece her kıyafete entegrasyon sağlayıcı bu botlar özel günlerinizde, sokak ve ofis stilinizde birinci sınıf bir şıklığa ulaşmanızın en mevsuk adresi!

Çorap bot: Bilek kısmının çorap şeklinde tasarlandığı bir modeldir. Spor seçimina uygun olan bu modellerin topukları ekseri sözındır. Bu yüzden rahatlığı ön planda tutanların tercih edeceği botlar arasında iz kızılır.

Report this page